Svadobná téma: Folklór v bielej a modrej

Svadba je jedinečný okamih, ktorý príde, v ideálnom prípade, iba raz za život. Mala by preto mať svoju dôstojnosť, istú pompéznosť a oslavnosť. Zároveň by však nemala byť zbytočne nóbl, aby sa hostia cítili príjemne a uvoľnene. Sú to vaši najbližší príbuzní a priatelia, s ktorými by ste sa mali cítiť najlepšie. Premýšľala som, kde je hranica medzi „príliš málo“ a „príliš veľa“ pri svadobnej výzdobe (do svadobnej výzdoby rátam tiež svadobné oznámenia a všetky svadobné tlačoviny, pretože sú na seba naviazané). Isteže, každý má svoj balans niekde inde.

V posledných rokoch sa nedal prehliadnuť trend folklórnych oznámení. Folklórne motívy sú krásne, sú nápadité, oceňujem návrat k tradíciám, ale stále boli na môj vkus „príliš málo“ na svadbu. Chýbala mi tam istá noblesa. No, ako to býva, odpoveď sa zjavila z čista jasna, na mojom stole v pracovnom neporiadku. Iba tak, na skúšku som vložila folklórne oznámenie do vyrezávaného obalu a našla som svoju dokonalosť. Samozrejme, koľko ľudí, toľko chutí. Ale pre mňa je vyrezávané folklórne oznámenie perfektným vyvážením tradičného s luxusným. Celú moju folklórnu vyrezávanú kolekciu môžete vidieť a sledovať na našom pintereste: https://sk.pinterest.com/navasusvadbu/

folklórne osvadobné oznámenia pinterest

Inšpirovať sa môžete aj mojou svadobnou témou pre tento mesiac, ktorá sa nesie v bielej, tmavo modrej a bledo modrej, samozrejme vo folklórnom štýle.

Svadobná téma biela a modrá folklórSvadobné oznámenie: navasusvadbu.sk
Svadobná kytica: Kvetinárstvo Nezábudka v spolupráci s navasusvadbu.sk
Šaty: Lulu&Anna salon http://luluanna.sk/
Náušnice: EmElArt
Opasok a motýlik: Lujza Marko

svadobné oznámenie vyrezávané tmavomodré folklórne

Svadobné oznámenie robí prvý dojem zo svadby. Nepriamo hosťom naznačuje, čo by mali očakávať a ako sa na danú svadbu pripraviť. Ak plánujete svadbu, stanovte si svoju svadobnú tému (štýl a farby) hneď na začiatku. Uľahčí vám to celý proces plánovania. Na internete iste nájdete mnoho inšpirácii. Stojí za to venovať pozornosť detailom a vaši hostia budú určite z vašej svadby unesení.