Trendy v svadobnom stolovaní na rok 2020

 

Je najvyšší čas pripraviť sa na nastávajúcu svadobnú sezónu 2020. Trendov je veľa a možností ešte viac. Tými najhorúcejšími sú však: veľa vrstvenia, čisté línie a kombinácie najrôznejších textúr a materiálov. Veľký comeback zaznamenávajú pastelové farby a samozrejme púdrová ružová v kontraste s výraznou bordovou a čiernými akcentmi.

 

Zaujíma vás najhorúcejšie svadobné dekorovanie pre rok 2020? Poďme na to!

 

01    Čierne akcenty

Zdroj fotky: https://ruffledblog.com/soft-romantic-malibu-wedding-inspiration/

Čierné akcenty sú jednoducho šik. V kombinácii s púdrovou stredovou dekoráciou vytvoria elegantnú dvojicu a na fotkách budú vyzerať neodolateľne. Ideálne je použiť tenké kónicke sviečky v jednoduchých zlatých svietnikoch. Decentné línie dodajú stolu punc luxusu a noblesu.

 

02    Kvety, ktoré rozprávajú príbeh

Ako základ dekorácie vyberte kvety, ktoré majú pre vás špeciálny význam. Napríklad pre jednu zákazníčku sme hľadali konkrétne oranžové hortenzie pretože boli pre ňu charakteristické a spájali sa jej s nimi spomienky z detstva. Nezabudnite na to, že kvety majú svoj tajný jazyk a na vašej svadbe dokážu hosťom kadečo pošepkať.

 

03    Moderné kombinujte s tradičným

Je fajn nasledovať trendy a vniesť do svadby nové nápady a inšpirácie, ale nezabúdajte aj na tradície. Horúcim trendom na tento rok je práve kobinovanie klasiky a moderného.

 

03    V jednoduchosti je krása

Jednoduchosť, prirodzenosť, jemné línie, vzdušnosť a elegancia. Tento duch sa prenáša z minulých rokov a bude vládnuť aj v tom nasledujúcom.

 

04    Zamat a sklo, resp. plexisklo


Zdroj fotky: https://ruffledblog.com/soft-romantic-malibu-wedding-inspiration/

Zamat a sklo vidíme v modernom aranžovaní nielen svadieb, ale aj interiérov. Zamat sa v poslednej dobe predral do popredia tak, že sa nedá prehliadnúť. Ideálnou kobináciou je zamatový obrus a priesvitné stoličky. Spolu vytvoria jedinečnú kompozíciu. Prístupnejšou alternatívou je napr. plexisklová výzdoba. Použite akrylové tabuľky ako menu, čísla stolov alebo menovky. Skvelým doplnkom je aj zamatové sako ženícha.

 

05    Zeleň a metalické doplnky


Zdroj fotky: https://www.elegantwedding.ca/dusty-blue-wedding-inspired/

Zeleň! Veľa zelene doplnenej o zlaté dekorácie spraví divy. Vyzerá nespútane, prirodzene a nádherne.

 

06    Monogramy

Monogramy a kartičky s poďakovaním dodajú vašej svadbe osobitý charakter. Kapitolou samou o sebe sú obrúsky s vašimi iniciálmi vyrobené na mieru.

 

Čo poviete? Necháte sa niečím inšpirovať, alebo už máte jasnú vlastnú predstavu?