Svadba v najkrajšom ročnom období. Áno, či nie?

Obdobie adventu patrí určite k tým najkrajším v roku. Svadby počas neho nie sú bežné, no aj tak sa čoraz častejšie nájdu páry, ktoré sa rozhodnú, povedať si svoje ÁNO. Takéto svadby majú podmanivé kúzlo snehovej vločky.

Výzdoba s čečinou, škoricou, šiškami a horiacimi sviečkami, fotky nevesty v zasneženej krajine sú rovnako krásne ako tie počas leta, ak nie ešte krajšie. Jemnosť a neha snehovej vločky sa tak nesie celou svadbou. Snáď lepšie prirovnanie pre zamilovanú ženu v bielych šatách ani nie je. Lesk vločiek nájdete na jej šatách a v očiach plamienky lásky.

Káždý detail, nám tak môže nevtieravým spôbom znásobiť krásu slávnostnej udalosti.

bouquet of cones

Nezabúdajme ale, že je to čas zháňania darčekov a často aj plný stresu. Advent by sa mal navyše na základe naších tradícií niesť v duchu skromnosti a pôstu. Ak vás to ale neodradí a dokážete nájsť tie správne riešenia pri výbere hudby či jedál, budete spokojní a nadšení nie len vy, ale aj vaša babička.

SVADBA V ZIME…

Veselá& biela (1)

výzdoba: Kvetinárstvo Nezábudka

Odhliadnuc od romantickej stránky zasneženej svadby, je tu aj celý zoznam praktických výhod:

  • torty a zákusky sú vďaka nízkej teplote v perfektnom stave
  • teploty majú taktiež vplyn na trvanlivost a vzhlaď vášho make-upu
  • žiadne prepotené šaty, či obleky
  • romantický kožúšok a čižmy vám nikto nemože vyhovoriť
  • je to vhodná zámienka aby sa rodina počas sviatkov zdržala dlhšie
  • ak máte problém pamätať si výročia, tak na toto určite nezabudnete
  • dekorácie vám ostanu až do vianoc

ZASNEŽENÉ OZNÁMENIE

zimné svadobné oznámenia

Snehové vločky a svetielka, ktoré k zimnej nálade proste patria, nemôžu na oznámení vyzerať inak ako elgantne, jemne a romanticky…

INŠPIRUJTE SA

Ak ste sa nadchli svadbou v zimnom období, nakuknite do nášho pinterestu, možno vás zaujme niečo z toho, čo oslovilo nás.

pineterst winter

A navyše, má to aj ďalšie výhody. Keďže ste mimo sezóny, narazíte na oveľa viac voľných terínov a všetci budú mať čas sa vám viac venovať. Ľahšie zoženiete sálu, hudbu, fotografa a aj svadobní dizajnéri a dekoratéri budú mať viac času venovať sa práve vašej svadbe.

Na záver už len pripomenieme, že svadba patrí k najšťastnejším dňom v živote človeka. Šťastie sme prežívali ako deti pri rozsvietených vianočných stromčekoch a v dospelosti na to už len s nostalgiou spomíname. Prečo to nespojiť a nedoniesť si radosť z detstva do dospelosti, oživiť spomienky, aby to neboli len spomienky a len z detstva?

Príjemné plánovanie svadby prejme a ak ste už zimnú svadbu mali, alebo v najbližších dňoch budete mať, budeme radi ak nám pošlete vaše fotky.

Vanda (NVS designer) a Lenka (Dekoratérka, Kvetinárstvo Nezábudka)