Decentná a trendy. Pepermintová svadba.

Je jemná, krásna a rozhodne neopozeraná. Svadobná téma: pepermintová, púdrová ružová, ivory, zlatá a tmavo zelená. Pepermintová je hitom tejto sezóny a právom. Je originálna, sofistikovaná a svieža. Ružová k svadbe jednoducho patrí. Nie, nie je gýčová! Len je treba vhodne zvoliť odtieň. Pastelovou/ púdrovou ružovou nič nepokazíte. Naopak, umocní romantickosť a posvätnosť životnej udalosti. Ivory je klasika, ktorá prepojí akékoľvek farebné kombinácie a spojí ich do harmonického celku. Nie je biela, ani maslová! Zlatá je proste kráľovná. A pri glamour svadbe ju snáď ani nemožno vynechať. Tmavá zelená v tejto kombinácii vystupuje ako akási bodka za vetou. V celku si ju ani nevšimneme, veľký význam nemá, ale ak by nebola, niečo by nám chýbalo. Bez nej by veta nebola dokonalá. Pokojne môže byť zastúpená iba prirodzenou zeleňou v kytici a kvetinovej výzdobe.

Svadobné oznámenie pastelovo modré s bielou čipkouA špeciálne k tejto téme vzniklo toto oznámenie. Mentolové, s jemnou ivory čipkou. Samotné oznámenie hosťom napovie, v akom duchu sa nadchádzajúca svadba ponesie. A, že to teda nebude len tak nejaká svadba.. Hostia by mali automaticky voliť oblečenie svetlejších – pastelových tónov. Koniec koncov, aj keď to môže vyznieť prehnane, hostia dotvárajú celkovú atmosféru svadby a nepriamo aj jej celkový dizajn. Zaoblené rohy na oznámení by mali naznačiť, že aj keď svadba bude na úrovni, nebude „posh“. Ivory obálka s manžetou prezradí, že ste mysleli naozaj na všetko a preto sa je určite na čo tešiť.

Svadobná téma pastelovo zlatá svadba

Dokonalosť sa skladá z detailov. Ktorá nevesta nechce mať dokonalú svadbu? Tak ako pri svadobnom oznámení nesmiete zabudnúť na obálku, tak pri výzdobe dbajte aj na detaily ako napr. farebné zladenie svadobných koláčov a torty. Strašiakom na perfektne prestretom svadobnom stole sú rôzne fľaše s nealkom. Porozmýšľajte, či radšej nenalejete kolu do džbánu a budete ju podávať s plátkami citróna.

Tip: Nepodceňujte tlačoviny na stole, ktoré sú tiež predmetom dekorácie. Pamätajte, že musia byť estetické, ale rovnako aj funkčné. Veľa sál vám dá menovky v cene prenájmu. Musíte však rátať s tým, že dostanete štandardné, v dizajne ktorý sa hodí na viac svadieb. Alebo si nevesta veľakrát vymyslí vlastné menovky, super originálne, ktoré sú však sotva čitateľné. To isté platí pre označenie stolov, menu, etikety na fľaše a pod. Ideálne je, ak spolupracuje dekoratérka/ aranžérka sály s tlačiarňou, ktorá sa svadobnej tématike venuje.

Viac inšpirácii na tému mentolová svadba nájdete na našej pinterestovej nástenke:

pinterest

https://sk.pinterest.com/navasusvadbu/mint-wedding/

Ak vás pepermintová svadba očarila, rada vám pripravím oznámenie aj celú výzdobu na mieru 🙂

Vanda,
NVS designer