Ako byť (ne)tradičnou nevestou!

Každá budúca nevesta by počas svojho svadobného dňa chcela byť krásna, originálna, niektorá možno extravagantná, alebo naopak klasická. No určite sa zhodneme na tom, že všetky chcú vyzerať jedinečne. Máme pre vás unikátny doplnok, ktorý z vás spraví nezabudnuteľnú nevestu!

Sohemi (3)

Rok 2017 „vo svete svadieb“ nastolil farebný trend. Či už hovoríme o výzdobe, doplnkoch, ženíchovom obleku alebo nevestiných šatách. Ženy siahajú po ružovo púdrových a slonovinových farbách, muži aj po výraznejších pre kravaty a vesty. Výnimkou preto nie sú ani doplnky, ktoré si môžete zadovážiť vo vašich obľúbených farbách. Neviete si predstaviť akými farebnými doplnkami by ste mohli ako nevesta očariť?  Reč je o kvetinových partách, ktoré vám dodajú ten správny šmrnc.

Sohemi art (7)

Sohemi art (5)

Sohemi (17)

 

Červená, modra, žltá alebo elegantná svetlá k tmavej farbe vlasov? Vybrať si môžete z rôznych farieb a veľkostí. Parta oživí váš celkový vzhľad a je vhodná na svadbu v každom ročnom období. Nemusíte sa báť, nie je určená len pre nevesty mladšieho veku. Tento doplnok dopomôže každej jednej neveste vyniknúť a cítiť sa krásne. Ďalšou príjemnou výhodou party je jej univerzálnosť. Ak ste si mysleli, že je vhodná vo väčšine pre étericky vzhľad, mýlite sa. Dá sa skombinovať s rôznymi štýlmi a svadobnými účesmi. Môže byť zakomponovaná do vášho účesu, alebo môžete staviť na príťažlivé kvalitné vlny.

Určite sa pýtate, kde by ste takéto party mohli zohnať. Aby sme vám ušetrili čas, hľadali sme a zisťovali za vás, a výsledkom je napríklad  Sohemi Art! Výrobe týmto partám sa venuje s láskou, čo vidno na každom jednom originálnom kúsku. Doplnky z jej dielničky sú dokonale prepracované a navrhnuté tak, aby ste nimi podčiarkli svoju krásu a temperament! Okrem iného na jej stránke nájdete kolekciu venovanú práve vám- budúcim nevestám. Preto sa nemusíte báť, že tieto kúsky budú bežné. S doplnkami od Sohemi Art vyzdvihnete svoju ženskosť a budete  jednoznačne vytŕčať z davu. Navyše nás príjemne prekvapila široká ponuka párt, čeleniek, venčekov a  recenzie od spokojných zákazníčok. Nájdete ju buď na facebooku, alebo na stránke www.sohemiart.eu, kde si môžete pozrieť jej tvorbu.

kvetinová svadobná parta bielo ružová Kvetinová svadobná parta modrá kvetinová svadobná parta biela a fuchsiová

Foto: https://www.facebook.com/sonia.reindeer/

Party Sohemi art: https://www.facebook.com/sohemiart/?fref=ts